201506.02
0

Krepitev poslovnih vezi na madžarskem trgu

Na tokratnem srečanju članov društva se nam je pridružila Nj. eksc. Ksenija Škrilec, veleposlanica Republike Slovenije v Budimpešti, ki nam je v predstavila stanje madžarskega ter bolgarskega gospodarstva. Prav tako je nakazala področja poslovnih priložnosti za slovenska podjetja. Pretežno smo se posvetili možnostim in načinu vstopa našega podjetništva na madžarski storitveni trg.

Srečanje članov 01.06.2015 2

S strani združenja madžarskih podjetnikov (Hungarian Foreign Trade Association –HFTA) je bil z nami predsednik gospod Miklós Horváth in nas seznanil z delovanjem samega združenja ter možnostmi za vzpostavitev aktivnega sodelovanja z našim klubom in člani. Dogovor smo uradno potrdili s podpisom sporazuma, ta pa obeta medsebojno sodelovanje na dolgi rok. Na podlagi omenjenega sporazuma, predvsem pa interesa, nameravamo v bodoče z madžarskimi podjetniki redno izmenjevati informacije in eventuelne poslovne priložnosti.

Srečanje članov 01.06.2015

Fotografije: Klub slovenskih podjetnikov